ClickCease

Nápověda / Podpora / Vrácení zboží

Emailem

Můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese [email protected]

Přes telefon

Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle 02764 261800 v následujících časech:

Pondělí až pátek od 8:30 do 15:30

Když nás budete kontaktovat, mějte připravené číslo objednávky!

Vrátit se

Položky, které si nechcete ponechat, nám můžete jednoduše vrátit ve 14denní lhůtě na vrácení.

K vrácení prosím přiložte kopii faktury, abychom mohli vše přímo přiřadit a také uvést, zda si přejete vrácení peněz nebo výměnu za jinou verzi položky. V případě vrácení bez kopie faktury bude zpracování trvat až dva týdny. Pro vrácení použijte prosím tuto adresu:

McDart GmbH
Oddělení návratů
Olper Street 34
57399 Kirchhundem

Jakmile obdržíme vrácení, okamžitě vrátíme peníze na původní způsob platby. Bohužel není možné připsat kredit na zákaznický účet.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud dodané zboží odpovídá objednanému zboží, musíte nést přímé náklady na vrácení zboží. Dále vám můžeme vrátit plnou kupní cenu vráceného zboží pouze v případě, že je zboží v novém stavu nebo ve stavu použití, který nepřesahuje kontrolu vlastností a funkčnosti. Testování povahy, vlastností a funkčnosti nezahrnuje hru na terč nebo házení šipek.

Vyhrazujeme si právo ponechat si veškeré náklady, které mohou vzniknout v důsledku odmítnutí přijetí při doručení z vrácení peněz.

Z odvolání se nevztahují časopisy a jednotlivé položky, jako jsou tištěné lety, personalizované rámečky nebo šipky se službami výměny hrotů nebo vystružování.

Vraťte šipkové boty Triple20

Vzhledem k tomu, že s Triple20 úzce spolupracujeme a vrácení zboží probíhá přes výrobce, žádáme vás, abyste boty neposílali zpět k nám, ale přímo na tuto adresu:
Triple20 Bloch a Marx
Jürgen Bloch
Gutenbergstrasse 22
66987 Thaleischweiler

0,00 €*
Zur Kasse
Loading...
Nahrávání souborů, čekejte prosím...