ClickCease

o nás

Společnost McDart ve zkratce

Od roku 1997 představuje McDart velký výběr za nízké ceny v odvětví šipek

Kompetence a spolehlivost

Od založení v roce 1997 Ralfem Rademacherem, poté jako „profesionální šipkový servis“ a později jako „šípkový diskont“, se zaměřuje na nabídku aktuálních a cenově dostupných šipkových produktů.

Naším největším zájmem v „věku internetu“ je dodávat zákazníkům co nejrychleji.

V posledních letech se nám podařilo doručit přes 95 % objednávek, u kterých jsme obdrželi platbu do 15:00, druhý den od našeho partnera DHL.

Neustále nabízíme samostatně vyvíjené inovace a zcela nové produkty od předních výrobců na trhu, jako jsou Unicorn, Bulls, Target, Winmau a další!

Krátký pohled na historii a milníky společnosti McDart GmbH a jejích předchůdců.

1994 Ralf Rademacher začíná jako sportovní konzultant v Lütticke Automaten a poprvé přichází do kontaktu se sportem DARTS.

1995 První šipkařská show byla organizována s legendou šipek Ericem Bristowem na American Dart v Benolpe

1996 První obchodní registrace pro prodej sportovních potřeb a trofejí

1998 První velká šipková show s Ericem Bristowem a Jamey Harveyem v Benolpe, Ahrweileru a Solingenu

1999 První prodejní stánek na „Lion Tour“

2000 První prodejní stánek na německém šampionátu na turnaji Löwen v Bingenu

2000 Zrodil se název McDart

2001 Byl vyvinut a spuštěn první internetový obchod

2004 Druhý revidovaný obchod byl spuštěn online

Německá sportovní televize v roce 2004 poprvé živě vysílala Světový pohár v šipkách, čímž přiblížila šipkový sport širokému publiku

2005 Prvních 7 sekund reklamy na logo McDart bylo vysíláno na DSF

2006 McDart zorganizoval první show s ocelovými šipkami s Waynem Mardlem v Rodgau, Essenu, Benolpe, Troisdorfu, Bonnu a Hagenu

2006 McDart spolupracuje s NFX Media na vytvoření třetí edice internetového obchodu

2006 Po 2 dočasných zaměstnancích byl přijat první stálý zaměstnanec.

2006 McDart zorganizoval dosud největší turnaj v steelových šipkách s top hvězdami Philem Taylorem, Raymondem van Barneveldem a Adrianem Lewisem a také se 125 špičkovými německými hráči v Mnichově. Zrodilo se „Meet The Power“, to byla pravděpodobně počáteční jiskra pro šipky v Německu.

2007 McDart pořádá „Road to Purfleet“ v Geiselwindu. Na této akci se poprvé rozhodovalo o startovním místě na mistrovství světa v Anglii

2011 Šipkový profesionál a komentátor Sport1 Roland Scholten podepisuje smlouvu o spolupráci a sponzorství s McDart

2011 Je přijat druhý stálý zaměstnanec

2012 McDart zorganizoval různé show s Raymondem van Barneveldem, Rolandem Scholtenem a Colinem Lloydem

2013 Špičkoví němečtí hráči Max Hopp, Tomas Seyler a Dragutin Horvat dostávají smlouvu o spolupráci s McDart

2013 Vznikl obchod ve své současné podobě a byl spuštěn online. V McDart nyní pracují 3 stálí zaměstnanci a 4 dočasní zaměstnanci

2014 Hledání většího expedičního skladu vstupuje do dalšího kola. V květnu se budeme stěhovat do nové plochy 850m²

2014 McDart a Sport1 se dohodly na partnerství za účelem spuštění společného online obchodu se šipkami Sport1.

2015 Přichází další velká aktualizace pro internetový obchod McDart, aby byla doprava efektivnější. V McDart nyní pracují 4 stálí zaměstnanci a 4 dočasní zaměstnanci.

2016 První úvahy o výstavbě nového expedičního skladu s administrativní budovou jsou v místnosti. Hledání vhodného stavebního pozemku začíná později v průběhu roku.

2016 Letos McDart pořádá 21 šipkových show po celém Německu, Phil Taylor je vždy přítomen, když končí svou kariéru.

2017 Pořádáme 1. Cologne Darts Gala v Lanxess Areně Kolín nad Rýnem. Účinkují Peter Wright, Michael van Gerwen, Dartyl Gurney, Simon Whitlock, Bob Anderson a Wayne Mardle. 8 500 možných vstupenek se rychle vyprodalo. Peter Wright hraje na pódiu 9-darter, Michael van Gerwen vyhrává turnaj a nový Nissan Micra.

2017 Plány na novou budovu se rýsují. Dokonalé staveniště se najde ve spolupráci s místní komunitou.

2018 Následuje 2. kolínské šipkové gala, tentokrát s 14 900 diváky světový rekord v šipkové show. Hráči Phil Taylor, Raymond an Barneveld, Rob Cross, Stephen Bunting, Daryll Fitton a Tony O'Shea jedou na pódium v golfových vozících. Hráči jsou z atmosféry nadšeni a bude to nezapomenutelný večer před rekordním publikem.

2018 Slavnostní zahájení stavby nové budovy se koná v květnu

2018 Naše nová lokalita bude oficiálně otevřena začátkem prosince. Nový expediční sklad s přístavbou kanceláří se staví na 2 500 m² pozemku na 10 000 m² pozemku. V tuto chvíli McDart nabízí 7 stálým zaměstnancům a 4 dočasným zaměstnancům perspektivní pracovní místa

2019 Po krátkém zvykání si na nové prostory se nám daří expedovat až 3000 objednávek denně během Světového poháru v šipkách.

2020 Po fantastickém začátku roku s rekordními čísly Covid od března paralyzoval společnost a tím i nás. Všechny akce jsou zrušeny a začínáme mít otázky, jak bude vypadat budoucnost. Zdá se však, že během blokování Německo objevilo šipky.

2021 Poptávka po vybavení pro šipky exploduje, navzdory pandemii nebo kvůli ní, a nyní zaměstnáváme 13 zaměstnanců na plný úvazek a 6 dočasných zaměstnanců. Kvůli globálním problémům s dodávkami přesouváme výrobu vlastních produktů z Asie do Německa a sousedních zemí.

2022 Otevíráme naši první prodejnu stacionárních šipek. Pop-up store vzniká ve spolupráci s Dartershopem Dillenburg v City Galerie v Siegenu na 270 m². Pop-up store byl otevřen od 1. prosince 2022 do 15. ledna 2023

2023 Znovu spouštíme náš online obchod s velkou aktualizací a spoléháme na technologie připravené na budoucnost.

2023 Jménem TUI Cruises pořádáme první TUI Darts Cruise z Bremerhavenu do Anglie a zpět ve spolupráci s Pütz Automaten. Jsou tam Phil Taylor, Roland Scholten, Florian Hempel, Max Hopp a Gordon Shumway a samozřejmě pojízdná prodejna šipek na volném moři. Na palubě jsou šipkové show, šipkové turnaje a workshopy.

2023 Letos opět otevřeme pop-up store v City Galerie Siegen. Opět ve spolupráci s Dartershop Dillenburg. Prodejna bude otevřena od 1. prosince 2023 do konce února.


0,00 €*
Zur Kasse
Loading...
Nahrávání souborů, čekejte prosím...