ClickCease
13% uloženo
Informace o produktu "Zvuková izolace Karella pro ocelové terče s integrovaným obklopujícím sběrným kroužkem"

Šipky při dopadu na hrací plochu vydávají „klepavý zvuk“, což může být někdy velmi rušivé pro vaše okolí nebo vaše sousedy. Společně s odborníky na zvukovou izolaci má nyní Karella dokonalé řešení, jak hluk téměř úplně eliminovat. Hráči šipek na takový vynález dlouho čekali.
2dílné odhlučnění Karella se skládá z odhlučněného jádra, na kterém je uchycen ocelový terč a okolního odhlučnění. Obě části jsou vyrobeny z milionů vysoce specializovaných zvukotěsných vláken. Interakce mezi zvukově izolačním jádrem a okolním zvukově izolačním prstencem zajišťuje téměř úplné oddělení hluku. Když šipka zasáhne šipku, tupý zvuk klepání se přenese přes zadní část terče na celou sololitovou desku. Profesionální měření prokázalo snížení hluku o více než 80 % v šipkové místnosti a přilehlých místnostech. Naměřené hodnoty byly pod 30dB a legální noční spánek tak zůstává 100% nedotčen.
Zvuková izolace Karella v antracitové barvě pokrývá svou velikostí plochu 12 cm kolem terče a díky svému materiálovému složení je tedy ideální jako surround. Tato dvojí výhoda činí nákup zvukové izolace Karella ještě ekonomičtější. V případě potřeby lze také bez omezení použít jakýkoli komerčně dostupný sběrný kroužek. Zvuková izolace Karella je 100% vyrobena v Německu. Vláknitý materiál je testován na škodlivé látky dle Oeko-Tex, bez jakýchkoli chemických přísad. Bez zápachu a šetrné k životnímu prostředí. Zvuková izolace je velmi rozměrově stabilní a proto velmi robustní a odolná, protože se téměř neopotřebovává. Vizuálně atraktivní zvuková izolace je univerzálně vhodná pro každý ocelový terč a lze použít i nejběžnější osvětlení terče.

Průměr: 69 cm
Tloušťka: cca 3,5 cm

Upevňovací materiál včetně hmoždinek v ceně!
Dodávka bez terče!

Vzhledem k rozměrům můžeme toto zboží zaslat kromě Německa pouze do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Francie, Itálie, Lucembursko, Rakousko a Polsko. Zásilku nelze odeslat na balírny a pošty. Zásilky objemného zboží jsou zasílány s GLS.

6 z 6 hodnocení

4.83 z 5 hvězdy


83%

17%

0%

0%

0%


Dejte hodnocení!

Podělte se o své zkušenosti s produktem s ostatními zákazníky.


8. Juli 2024 14:01

Preis ist etwas happig

Preis ist etwas happig, sonst super Qualität!

7. April 2024 00:00

Das Produkt hält was es verspricht

Das Produkt hält was es verspricht. Wirklich kaum hörbar.

1. April 2024 00:00

Top

Top

7. Mai 2023 03:05

Alles bestens ??

25. April 2023 00:00

Alles bestens 👍🏼

Alles bestens 👍🏼

21. April 2023 14:53

Ein Traum!!!

Also ich habe echt lange mit mir selbst gerungen, ob ich so viel Geld für etwas investiere, von dem ich nicht 100% weiß, ob es seinen Zweck erfüllt. Aber ich kann reinen Gewissens sagen, dass das Teil jeden Cent wert ist!!! Meine Vermieterin hört keinen Ton mehr!!! Jedem, der zur Miete wohnt und Leute über/unter sich wohnen hat, kann ich das echt nur wärmstens empfehlen! Ganz klare Kaufempfehlung! Und zur Lieferung...gestern bestellt - heute da...Wahnsinn!

Zvuková izolace Karella pro ocelové terče s integrovaným obklopujícím sběrným kroužkem

13% uloženo
  • Tichý – osvědčená redukce hluku přes 80 %
  • Kvalita - Vyrobeno ze speciálně lisovaných zvukotěsných vláken, certifikováno Oeko-Tex, bez zápachu a šetrné k životnímu prostředí
  • Lze kombinovat - Technicky i vzhledově kompatibilní se všemi běžnými ocelovými terčmi a osvětlením, včetně vhodného montážního materiálu
  • 2 v 1 - Kulatý venkovní prostor slouží také jako praktický obvod
  • Vyrobeno v Německu - Vyvinuto odborníky na zvukovou izolaci, včetně linky Karella
č. článku: 8115.01
  • Doprava zdarma od 50 EUR (v rámci Německa)
  • Rychlé doručení
  • přibližně 4100 produktů na skladě

Sofort versandfertig Lieferzeit ca. 1-3 Werktage
dodávka, středa, 24.07.24 - pátek, 26.07.24

Objednejte a zaplaťte v rámci hodiny a minut

0,00 €*
Zur Kasse
Loading...
Nahrávání souborů, čekejte prosím...