ClickCease
Informace o produktu "Winmau Blade 6 Set mit 2 Sets Darts und Blade 6 Surround"

Praktická startovací sada s oblíbeným terčem Blade 6, dvěma sadami černě potažených mosazných šipek (cca 18,5 gramů) v designu Blade 6 a rámem terče Winmau Blade 6

Terč na šipky Winmau Blade 6 je dalším vývojem svého předchůdce a trvale navazuje na své osvědčené kvality v šesté generaci. Winmau "Density Control" zajišťuje, že sisalová vlákna jsou optimálně a pevně přitlačena po celém povrchu a prodlužuje životnost a spolehlivost desky. Díky ostřejšímu úhlu na spodní straně pavouka nejsou sisalová vlákna ve dvojitých a trojitých polích a oblast kolem bullseye při výrobě tolik stlačena, což zajišťuje lepší hratelnost těchto polí.

Ultratenký pavouk s ostrým 60° úhlem nasměruje šipky do oblasti skórování a tím zajistí méně odskoků. Vnitřní a vnější kabeláž bullseye je až o 25 % tenčí než u jiných desek. To zajišťuje větší skórovací oblasti a lepší životy!

Díky osvědčenému systému "Rota-Lock" s vyrovnávacími kolečky lze prkno perfektně nastavit a zavěsit bez viklání i na nerovných stěnách. To také usnadňuje otáčení desky.

Průměr: cca 45 cm

S antireflexním číselným kroužkem, manuálem a pokladním stolem.
Včetně upevňovacího materiálu! Z důvodu možných odlišných montážních ploch nejsou hmoždinky součástí dodávky.

Extra pevný, jednodílný obklopující prstenec pro ocelové terč na šipky nabízí dodatečnou ochranu stěny cca 12 cm kolem prkna. Je navržena tak, že se jednoduše přetáhne přes desku pro připevnění a sama drží na místě díky úzkému střihu. Další upevňovací materiály proto nejsou nutné.

Vnitřní průměr: 44,0 cm
Vnější průměr: 68,0 cm
Šířka prstenu: 12,0 cm
Tloušťka prstenu: 3,3 cm

Speciální vlastnosti ocelových terčů
Tento ocelový terč používá vysoce kvalitní sisalová vlákna. Jelikož se jedná o přírodní produkt, jsou možné drobné nepravidelnosti, inkluze nebo barevné odchylky. Místa, kde jsou jednotlivé sisalové prameny slepeny k sobě, jsou viditelné jako charakteristické „praskliny“ na povrchu terče. Není to chyba, ale prostě díky tomu, že jsou zde použity přírodní materiály. Žádné dva terče nevypadají úplně stejně. Zobrazený číselný kroužek odpovídá tradičnímu zobrazení terče. Číslo 1 ve spodní části kroužku s číslem není vadou výrobku.

Pro zvýšení životnosti desky doporučujeme pravidelně každé 3 - 4 týdny otáčet a nastavovat číselný kroužek. Ocelové terče jsou vhodné pouze pro vnitřní použití!

Poznámka: Tato položka je příliš velká a/nebo příliš těžká na to, abychom mohli nabízet přepravu po celé Evropě. Kromě Německa je dodání možné pouze do těchto zemí: Belgie, Dánsko, Francie, Itálie, Lucembursko, Nizozemsko, Rakousko a Polsko. Zásilky objemného zboží jsou zasílány s GLS.

Vzhledem k rozměrům nelze zboží zasílat na balírny nebo pošty!

21 z 21 hodnocení

4.62 z 5 hvězdy


67%

29%

5%

0%

0%


Dejte hodnocení!

Podělte se o své zkušenosti s produktem s ostatními zákazníky.


19. September 2023 00:00

Super Board

Super Board

15. August 2023 00:00

Super Dartscheibe

Super Dartscheibe. Qualität usw. stimmt. Die Pfeile sind zwar nicht der Hit aber für den Anfang ok.

12. April 2023 12:05

Alles perfekt!

Ostermontag bestellt, Mittwoch kurz vor 12 Uhr die Scheibe erhalten. Pluspunkte gibt es außerdem für die Möglichkeit über Otto.de zu bestellen. Zum Produkt selbst muss ich glaub ich nicht viel sagen, Winmau spricht für sich selbst. Einfach ein super Starterset mit allem was man braucht um direkt los zu zocken. Ich bin sehr begeistert. Ab jetzt wird nur noch bei McDart gekauft.

21. März 2023 02:05

Scheibe ist sehr gut, die Pfeile eher nicht.

15. Februar 2023 02:05

Die Dartscheibe ist gut. Auf den Einstellrädern zur Fixierung könnten weiche Gummis montiert sein. Diese würden die Schallübertragung zur Wand besser dämpfen.

15. Februar 2023 02:05

Kaputte Verpackung, schlechte Verarbeitung

7. Februar 2023 02:05

Schnelle Lieferung

23. Januar 2023 02:05

Sehr gutes Dartset.

21. Januar 2023 02:05

Die Dartscheibe mit Surround ist genau das, es wir für uns gesucht haben.

13. Januar 2023 02:05

Top Produkt kaufe schon öfter bei Mc Dart sehr gut

Winmau Blade 6 Set mit 2 Sets Darts und Blade 6 Surround

barva
č. článku: 810005
  • Doprava zdarma od 40 EUR (v rámci Německa)
  • Rychlé doručení
  • přibližně 4700 produktů na skladě


dodávka, pondělí, 11.12.23 -

Objednejte a zaplaťte v rámci hodiny a minut

0,00 €*
Zur Kasse
Loading...
Nahrávání souborů, čekejte prosím...